İşini severek yapan, yardımlaşan, sürekli gelişen; ülke, kurum, müşteri ve çevre çıkarlarını düşünen, verdiği sözü zamanında yerine getiren, karar ve sorumluluklara katılım sağlayan, çevre dostu Personel ile;

Profesyonel çalışma ile müşterilerimize kontrol altında kaliteli iş üreten,
Kaliteyi, gizliliği ve güvenilirliği esas alan,
Yürürlükteki yasal mevzuatlar ve her zaman belirtilen metotlarla müşterilerinin şartları doğrultusunda çalışan ve müşteri memnuniyetini ilke edinen,
Belirlediği kalite hedefleri çerçevesinde, günün koşullarına göre planlar yapan,
Değişen ihtiyaçlar doğrultusunda teknolojiyi yakından takip eden,
Tüm çalışanlarının, kalite sistem dokümantasyonunu öğrenerek, çalışmalarında politika ve prosedürlerin uygulanmasını temin eden bir kurum amaçlıyoruz.

Tüm bunlar için temel kaynağımız insan olup, “bilinçli ve eğitimli” insan gücüyle TS EN ISO/IEC 17025 şartlarına uyup, yönetim sisteminin etkinliğinin sürekli iyileştirilmesi için gerekli çalışmaları yapacağımızı taahhüt ederiz. Konumuzda her zaman önde gidenlerden biri olduk. Müşteri gönül rahatlığı ile servis ve aynı zamanda ürünü bulacağı ve hemen temin edebileceği adresiz.

Standart ürünlerin yanısıra, yeni ürün tasarımından, onun imalatı dahil geçecek süreç içinde, müşterimizin Ar-Ge veya İmalat Sorumlusunun danışma veya karşılaştığı sorunların çözümüyle ilgili olarak, çekinmeden arayacağı firmayız.

Yeni bir imalat ve/veya tamirat işlemi sırasında, darda kalan bir ustanın, bir mühendisin veya iş sahibinin aklına gelecek en güvenilir ve tereddütsüz başvuracağı kaynağız.

Bu hedeflere ulaşabilmemiz, müşterilerimize verdiğimiz teknik hizmetlerin yeterliliği, zamanında teslimat, fleksibilite ve daha da önemlisi, ürün ve hizmetlerimizin kalitesine bağlıdır.

Günümüzün rekabet ortamında ayakta kalabilmek ve ilerleyebilmek için, sürekli olarak kendimizi yenilemek, proseslerimizi geliştirmek, ürün ve hizmet kalitemizi yükseltmek, ürün yelpazemizi genişletmek, müşteri sayımızı arttırmak ve hepsinden önemlisi, müşteri memnuniyetini sağlamak zorundayız.

Kendimize çizdiğimiz yol SIFIR HATA stratejisidir.

Bunun yanında hammadde temininde nitelikli tedarikçi seçimini esas alarak, tedarikçilerimizle bütünleşmeyi ve gerekiyorsa, onları da geliştirmeyi öngörüyoruz.

Bütün bunları sağlamak için eğitime büyük önem vermekte ve yeterli kaynak ayırmaktayız.

Hedeflerimizden biri de, müşteri tatmini için uğraş verirken, çalışanların memnuniyetini de sağlamaktır.

Çevreyi korumayı da insana saygının bir gereği olarak görüyoruz ve bu konuda da gerekli çabayı gösteriyor.
Kalite Belgelerini PDF formatında indirmek için tıklayın